2% z daní


Vymeň svoje 2% za oddych a aktivitu.

Použi svoje 2% z dani na zaplatenie rodinnej oslavy, zážitkovej hry, teambuildingu a iných aktivít ponúkaných Údolím Manitou.

Viac informácii o ponuke na udoliemanitou@udoliemanitou.sk alebo 0907 638 573

ÚDOLIE MANITOU sa nachádza v srdci prírody, pozdĺž Čermeľského potoka, len necelých 6 km od centra Košíc, ako súčasť rekreačnej oblasti Alpinka. Rodinný zábavno-zážitkový areál Vám ponúka aktívne strávenie voľného času v štylizovanom indiánskom prostredí plnom hier, kreativity a zábavy. Zabezpečíme Vám plnohodnotné strávenie času s Vašimi deťmi alebo sa o nich postaráme.

ÚDOLIE MANITOU je miesto, kde sa zabavia deti aj dospelí. Rodičov iste poteší, že v areáli im skúsení animátori a animátorky pripravia skvelý interaktívny program. Firmy majú možnosť rezervovať si celý areál na originálne indiánske teambuildingové a eventové akcie, pričom bude objednávateľovi pripravený program na mieru, podľa jeho požiadaviek.

Návod ako na to:

Zamestnanec

 • Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
 • Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
 • Použite priložené Vyhlásenie a dopíšte požadované údaje.
 • Zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov, že ste zaslali svoje 2%. Odfoťte alebo skopírujte si Potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie pre prípad kontroly.
 • Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2022 na daňový úrad podľa Vášho bydliska. Adresu si nájdete tu: https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/zistenie-miestnej-prislusnost

Vyhlasenie 2021

 Údaje o príjmateľovi:

 IČO: 42110718

Názov: DIVADLO NEON

Fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie

 • Vypočítajte si 2% z Vašej zaplatenej dane, to je maximálna suma, ktorú môžete poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3€.
  · V daňovom priznaní pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% (3%) z dane v prospech 1 prijímateľa. Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť:

IČO: 42110718

Právna forma: Občianske združenie

Názov: DIVADLO NEON

Adresa: Dénešova 55/1144, 04023 Košice

 • Zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov, že ste zaslali svoje 2%. Odfoťte alebo skopírujte si Potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie pre prípad kontroly.
 • Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania (zvyčajne do 31.03.2021) na daňový úrad podľa Vášho bydliska. Adresu si nájdete tu: https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/zistenie-miestnej-prislusnost

 

Právnická osoba

 • Právnické osoby môžu poukázať 2,0% (3%) z dane aj viacerým prijímateľom, minimálna výška v prospech jedného prijímateľa je 8 €.
 • Vypočítajte si Vaše 2,0% (3%) z dane z príjmov právnickej osoby– to je maximálna suma, ktorú môžete poukázať. Minimálna výška v prospech jedného prijímateľa je 8 €.
 • Údaje:

IČO: 42110718

Právna forma: Občianske združenie

Názov: DIVADLO NEON

Adresa: Dénešova 55/1144, 04023 Košice

 • Zaškrtnite v tlačive príslušný súhlas so zaslaním Vašich údajov, že ste zaslali svoje 2%(3%). Odfoťte alebo skopírujte si Potvrdenie o zaplatení dane a vyhlásenie pre prípad kontroly.
 • Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania na Váš daňový úrad (zvyčajne podľa Vášho sídla: adresu si nájdete tu: https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/zistenie-miestnej-prislusnost) a v tomto termíne aj zaplaťte daň z príjmov.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť